Projekto taisyklės

1. Konkurso pavadinimas: „Geriausi Lietuvos pajūrio būstai“.

2. Konkurso organizatorius: UAB „Delfi“.

3. Konkurso trukmė: 2022.12.16 – 2023.01.27

4. Konkurso tikslas: atraktyvia forma pristatyti bendrą pajūrio NT rinkos situaciją. Padidinti suvokimą, kokios zonos pajūryje yra vertingos investicijai, nuomai, gyvenimui. Delfi skaitytojų ir komisijos narių pagalba išrinkti „Geriausi Lietuvos pajūrio būstai“.

5. Visi dalyviai bus matomos Delfi specialioje platformoje – konkurso puslapyje http://pajuriobustai.delfi.lt

6. Konkurso metu Delfi skaitytojai kviečiami balsuoti ir išrinkti būstą, kuris labiausiai vertas vieno iš šių nominacijų: I. Tvarumas ir integracija į gamtą. II. Bendruomeniškiausias būstas. Būstas ar jo kompleksas, kuriantis gyvenimo būdą. III. Išskirtinis ir unikalus būstas. Būstas, kuris nepakeis pradinės savo paskirties dar 100 metų. IV. Ekonomiškas būstas. Optimaliausias tiek kaina, tiek kokybe, tiek prieinamumu. V. Šiuolaikiškiausias būstas. Inovatyvūs, išmanūs namai. Įdiegti modernūs energetiniai sprendimai.

7. Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos statybos rangovai, kurie turi planuojamus ar įgyvendintus projektus pajūrio regione. Anketos bus matomos viešai ir tik patvirtintos.

8. Balsavimas už dalyvius vyks vienu etapu.

9. Nuo gruodžio 16 d. iki sausio 26 d. Delfi skaitytojai kviečiami balsuoti už visus kandidatus kiekvienoje kategorijoje. Speciali Delfi redakcijos komisija taip pat atiduos savo balsus už kiekvieną kandidatą.

10. Sausio 27 d. visi balsavimai ir nominavimai bus sustabdyti. Susumavus visus komisijos ir skaitytojų balsus bus atrinkti 5 projektai. (po 1 iš kiekvienos kategorijos).

11. Nugalėtojai bus informuoti asmeniškai.

12. Už „Geriausi Lietuvos pajūrio būstai“ dalyvius galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso už vieną dalyvį leidžiama balsuoti vieną kartą per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė anuliuoti nesąžiningo skaitytojo balsus be perspėjimo. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso nugalėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.

13. Balsų paskirstymas: Delfi skaitytojai (40% balsų) ir speciali Delfi komisija (60% balsų).

14. Komisiją sudaro Delfi skilčių BŪSTAS, TVARI LIETUVA, GRYNAS atstovai. Justina Maciūnaitė. NT rinkos, ekologiškų medžiagų naudojimo statybose ir darnios plėtros temų straipsnių autorė, rubrikos „Delfi būstas“ redaktorė. Rugilė Matusevičiūtė. Aplinkosaugos projektų autorė, aktyvistė, „Delfi“ iniciatyvos „Tvari Lietuva“ vadovė. Viktorija Dačinskaitė. Straipsnių apie aplinkosaugą, ekologiją autorė, rubrikos „Grynas“ redaktorė.

15. Komisijos ir skaitytojų balsai bus paversti balais bei susumuoti, taip paaiškės kiekvienos kategorijos nugalėtojai. Surinkus vienodą balų skaičių laimi tas nominantas, kuri gavo daugiau komisijos balsų.

16. Konkurso dalyvių asmens duomenys tvarkomi konkurso nugalėtojų nustatymo ir paskelbimo tikslu. Duomenų valdytojas – UAB „Delfi“. Konkurso dalyviai turi teisę: (1) susipažinti su UAB „DELFI“ tvarkomais savo asmens duomenimis; (2) reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, asmens duomenų tvarkymo veiksmus; (3) nesutikti, kad būtų tvarkomi Dalyvio asmens duomenys ir kt. 18. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai informavus konkurso polapyje.